free bootstrap themes

Biz Kimiz?


Yaptığımız ETA e-mutabakat projemizin temeli 2002 yılından beri ETA Muhasebe Programlarının Yetkili Referans Bayisi olmamıza bağlıdır. Bunca zaman içerisinde elde ettiğimiz bilgi birikimimiz ve tecrübemizle bu projeyi hayata geçirdik. Bu proje SOLVEK Yazılım ve Dereli Bilgisayarın ortak fikridir. Dereli Bilgisayar ETA tecrübesi ile SOLVEK Yazılım da genç dinamik ve tamamı bilgisayar mühendisi ekibi ile ortak olarak hazırlanmıştır.

ETA e-mutabakat Geniş ve her sektörün içinde olan müşteri portföyümüz ile günümüz şartlarındaki zaman kayıplarını önlemek adına müşterilerimiz den gelen geri dönüşler vasıtasıyla hayata geçirdiğimiz projelerden sadece bir tanesidir.

Solvek Yazılım ve Dereli Bilgisayar olarak müşterilerimizin ticari pozisyonlarını teknoloji dünyasına taşıyarak, firmanın prestij kazanması ve kazancını arttırması için profesyonel çözümler sunuyoruz. İşini kolaylaştırmak, hızlandırmak ve büyütmek isteyen kurum ve kuruluşlara yazılım, web tasarım, mobil uygulama alanlarında hizmetler veriyoruz. Tamamen müşteriye yönelik çalışmalarımız ile tam memnuniyet yakalıyoruz. Uzman kadromuz ile yeni fikirleri hayata geçirerek işimizi biraz daha kolaylaştırıyoruz. Bunların yanı sıra hizmet sürecini minimum a indirgeyerek siz değerli müşterilerimizin gözünde bir artı daha kazanıyoruz.

eta cari mutabakat - eta ba bs mutabakat

Diğer Projelerimiz

Gerçek zamanlı olarak istenilen yerden istenilen bilgiye ulaşıla bilmesi için; Patron Raporları, Tablet uygulamaları, B2B çözümleri, Özel Finansal Raporlama Ekranları gibi ürünlerimizde bulunmaktadır. Tamamı Muhasebe programı ile direkt entegre çalışmaktadır.

%100 ETA Entegre

Eta e-Mutabakat ETA V8 SQL ve ETA SQL ile %100 uyumlu ve entegre çalışmaktadır.

%100 Güvenli

Eta e-Mutabakat yazılımımız %100 güvenliklidir. Verileriniz tamamen sizde olacaktır.

%100 Hızlı

Eta e-Mutabakat yazılımımız kesinlikle Cari Mutabakat ve BA BS mutabakatlarınızı çok hızlı bir şekilde yapacaktır.

Mobil Ürünler

Patron Raporları
Tablet Uygulaması
El Terminali Uygulaması
Eta e-Mutabakat
Özel Çözümler 

İletişim

Mail: info@derelibilgisayar.com
Telefon: 0212 238 16 76 - 86